Socialiniai tinklai

Profesionali kosmetika SKIN PERFUSION

HIBRIDINĖ KOSMETIKA PROFESIONALAMS, MEDICINOS IR KOSMETIKOS DERINYS EFEKTYVUMAS – SAUGUMAS – ILGALAIKIS POVEIKIS

SKIN-PERFUSION

HIBRIDINĖ KOSMETIKA PROFESIONALAMS

Įkvėpti pasiekimų estetinės medicinos srityje, LABORATOIRES FILORGA sukūrė profesionalią anti-ageing odos priežiūros priemonių liniją, pavadintą SKIN PERFUSION.

Tai kosmetikos priemonės ir metodikos, sukurtos estetinių procedūrų pagrindu ir yra skirtos naudojimui grožio salone.

Ši linija suderina profesionalią priežiūrą ir didelės koncentracijos priemones, kurias galima kombinuoti tarpusavyje bei derinti su kitomis estetinėmis procedūromis ar metodikomis.

VEIKLIOJI KOSMETIKA

PROFESIONALI ESTETINĖ ODOS PRIEŽIŪRA

■ Pripažintos dermatologinės veikliosios medžiagos intensyviam poveikiui – vitaminai (A, B3, B5, B6) rūgštys (fitinė, gliukonolaktonas), antioksidantai ir kt.
■ Naujausios kosmetinės veikliosios medžiagos papildančiam efektyvumui – peptidai, augaliniai kompleksai ir t.t.
■ Saugumą ir pridėtinę vertę kuriančios pakuotės. Švarus premium kokybės įpakavimas ir beorės pakuotės su dozatoriumi suteikia galimybę produktuose naudoti minimalų konservantų kiekį.
■ Suderinama su kitomis estetinėmis procedūromis – mezoterapija, rūgštiniais pilingais ir kt. Praktikuojantys specialistai gali pasiūlyti savo pacientams visapusišką išskirtinę priežiūrą po atliktų procedūrų arba joms ruošiantis.
■ Ypatingai lengvos tekstūros. Greitai susigeria; galimybė maišyti produktus tarpusavyje.

FILORGA CRYOLED

PROFESIONALI ŠALČIO IR ŠVIESOS TERAPIJA ODAI

Profesionalus FILORGA CRYOLED aparatas kompleksiškai sprendžia odos problemas, kombinuojant du antgalius.

CRYO antgalis elektroninio šalčio pagalba įveda procedūros metu naudojamus serumus į įvairius odos sluoksnius ir akimirksniu patempia veido odos bruožus.
LED antgalis šviesos energiją įveda į pačią odos šerdį – ląstelių mitochodrijas. Taip stimuliuojamas ląstelių metabolizmas ir vykdoma odos regeneracija net giliausiuose jos sluoksniuose.

Procedūros CRYOLED aparatu yra visiškai neskausmingos, nesukelia jokių nemalonių pojūčių ar šalutinio poveikio – tai viena iš tų procedūrų, kuriomis galima suteikti odai momentinį poveikį prieš svarbius renginius, siekiant kad veidas atrodytų pailsėjęs ir švytintis.

SKIN-PERFUSION BOOSTERS

KOREKCINIAI KONCENTRATAI

SKIN-PERFUSION BOOSTERS yra intensyvaus poveikio odos priežiūros kursas, skirtas per trumpą laiko tarpą reikšmingai pakoreguoti tam tikrą odos problemą. Kiekvieno produkto formulėje naudojami veiksmingiausiais konkrečioje odos problematikoje (raukšlės, stangrinimas, drėkinimas, pigmentacija, riebi oda) pripažinti ingredientai. Kad būtų galima pasiekti geriausią įmanomą rezulatą, produkto pagrindą sudaro aukščiausia įmanoma, bet vis dar saugi naudojimui, konkretaus ingrediento dozė.

Koncentratai pateikiami beorėse mažos talpos pakuotėse, kurios sunaudojamos per trumpą laiką, o pagrindinės veikliosios medžiagos iki pat aktyvavimo yra izoliuotos nuo kitų medžiagų – todėl net įprastai greitai savo efektyvumą prarandantys ir tarpusavyje nesuderinami ingredientai šiuose koncentratuose išlieka stabilūs ir aktyvūs. Tai leidžia efektyviai koreguoti odos būklę.

■ TIME-BOOSTER – raukšlės
■ BRIGTH-BOOSTER – pigmentacija
■ LIFT-BOOSTER – stangrumas
■ BALANCE-BOOSTER – riebi oda
■ HYDRA-BOOSTER – drėkinimas