Socialiniai tinklai

Prasideda vienas odai nepalankiausių laikotarpių – kaip pasirūpinti oda žiemą?

Autorius: baltas | 2019 9 sausio

Juokai juokais, bet greičiausiai žvelgiant į savo odą, frazę „žiema užklupo netikėtai“ galite pritaikyti ir sau. Ji užsiteršusi, dehidratuota, stokojanti komforto. Nieko nuostabaus – sausis tradiciškai yra gana sunkus mėnuo odai. Juk turėjome itin ilgą šventinį laikotarpį, kurio metu leidome sau atsipalaiduoti ir vaišintis daugiau nei įprasta, o dabar iš išorės odą vis aršiau ima atakuoti šaltas oras.

Dėl tokios dvigubos neigiamų veiksnių kombinacijos odos būklė gali suprastėti. Kas vyksta su oda ir kokiais odos priežiūros principais būtina vadovautis, kad oda kuo sklandžiau sulauktų pavasario? To pasiteiravome „Glow Beauty Studio“ kosmetologės, Filorga ekspertės Andrėjos Krasnevičienės.

VALYKITE ŠVELNIAI

„Žiemos metu nerekomenduoju jokių stiprių valymų ir šveitimų namuose – odą valykite ypatingai švelniai, o odos šveitimą palikite profesionalui, kuris parinks tinkamiausias priemones ir metodikas“. Mėgstantiems odą prausti, kasdieniam valymui kosmetologė rekomenduoja naudoti FOAM-CLEANSER putas, kurios švelniai valo ir neišsausina odos. Jei oda yra sausesnė, rinkitės micelinį vandenį – taip išvengsite kontakto su čiaupo vandeniu, ypač karštu.

A.Krasnevičienė taip pat atkreipia dėmesį į klaidingą supratimą, jog odos pleiskanojimą galima pašalinti ją šveičiant. „Nešveiskite odos granulėmis, manydami, kad nuvalysite tą pleiskanojimą  – efektas bus priešingas. Dar labiau sudirginsite odą ir paskatinsite šerpetojimą – odos lipidinė mantija ir taip yra pažeidžiama daugelio faktorių, ypatingai šildymo, šalto oro, vėjo ir drėgmės lauke. Tai metas, kai odą turime labiausiai saugoti ir fokusuotis į stipresnį drėkinimą, drėgmės atstatymą.“

PASITELKITE SERUMUS

Sausį imame jausti, kad vien kremo nepakanka, jis nesuteikia odai reikalingo komforto, todėl būtinai naudokite serumus. „Tai 100% serumų metas. Tie, kas naudoja serumus, neturi problemų, o ir pavasarį užtenka kur kas mažiau pastangų atstatant odą“. Andrėjos rekomendacija jums – HYDRA-HYAL hialurono rūgšties koncentratas. „Tai puikus odos atstatytojas, drėkiklis, putlintojas. Hialuronas ramina, veikia prieš uždegimą, drėkina, nekemša porų ir nepažeidžia odos. Mėgstančioms lipidus, komfortą ir šilkines tekstūras, siūlau serumą-aliejų OIL-ABSOLUTE“.

PASIRINKITE TINKAMĄ KREMO TEKSTŪRĄ

Žiemą jokiu būdu nenaudokite tik serumo – kremas yra būtinas. Jį turėtumėte rinktis pagal odos poreikius. „Omenyje turint esamas sąlygas, serumui susigėrus rekomenduoju naudoti absoliučią klasiką – priešraukšlinį kremą TIME-FILLER. Jei oda yra sausesnė, reikalaujanti intensyvaus maitinimo, rinkitės turtingesnės tekstūros maitinamąjį kremą NUTRI-FILLER“.

PADĖKITE ODAI GRĮŽTI Į RITMĄ

Šiemet ir vėl turėjome itin ilgą šventinį laikotarpį, dėl kurio teko atsisakyti savo įprastinio grafiko ir maitinimosi režimo. „Po švenčių daugelis mano klienčių iš tikrųjų teigė esančios išsimušusios iš ritmo ir negalinčios kokybiškai išsimiegoti. Miego trūkumas turi tiesioginės įtakos odos senėjimui, todėl odoje galite greičiau pastebėti amžiaus žymes“. Kad sumažintumėte miego trūkumo žalą odai, Andrėja rekomenduoja naująjį nauktinį kremą-kaukę NCEF-NIGHT MASK. „Tai odą drėgme pripildantis produktas, kuris paskatina miego hormono melatonino gamybą, pašalina paburkimus, detoksikuoja odą ir pašalina po švenčių užsilikusį toksišką foną. Net jei ir nepakankamai miegojote, atsibudus veidas atrodys žvalesnis, oda skaistesnė“.

#ACTIVE MAKEUP – MASKUOKITE IR PUOSELĖKITE VIENU METU

„Lietuvoje dažnas skundžiasi raudoniu, kapiliarų išsiplėtimu ir ieško tai sprendžiančių kremų ir serumų, bet pamiršta pagrindinį dalyką – kad tiek vasaros, tiek žiemos metu odą reikia saugoti nuo išorinių agresorių. Tad skysta pudra pirmas žingsnis geresnei odos apsaugai. Padarykite savo odai paslaugą ir apgaubkite ją dar vienu sluoksniu, kuris žiemą bus tarsi paltukas jūsų odai – padenkite veidą odą tobulinančia skysta pudra FLASH-NUDE FLUID“.

FLASH-NUDE FLUID – tai vadinamoji Active Makeup priemonė. Jos mikropigmentai sutolygina odos atspalvį, o veikliosios medžiagos – niacinamidas, karcininas, heksilrezorcinolis – puoselėja pačią odą, skaistina, apsaugo nuo išorės agresorių bei taršos.

„Ji ypatingai gerai pasiskirsto ir susigeria. Ypač vertinu tai, kad ši pudra turi SPF30 faktorių. Šią žiemą jau turime sniego, nuo jo aktyviau atsispindi spinduliai, tad apsauga nuo saulės aktuali apskritus metus. O ypatingai toms, kurios turi bėdų su pigmentacija“.

ODA JAU NUKENTĖJO?

Kai oda sudirgsta, o įprastiniai ir pamėgti kremai nebeduoda rezultato, rinkitės NEOCICA kremą, kuris skirtas pažeistos odos atstatymui. „Tai ne priešraukšinis produktas, o kremas odos atstatymui, epidermio atsinaujinimo stimuliavimui. Jį profesionalai naudoja po injekcijų, lazerių, kitų intervencinių procedūrų – jame esantys rudieji dumbliai bei ramnozė puikiai ramina sudirgusią odą, slopina uždegiminius procesus. Jį tepkite nakčiai – vieną arba po HYDRA-HYAL serumo. Neocica sukuria nematomą, bet jaučiamą plėvelę, kuri apsaugo ir padeda odai atsistatyti“.