Socialiniai tinklai

Pirkimo sąlygos

Prekių pristatymas

Užsakymai siunčiami ir pristatomi darbo dienomis, pirmadienį – penktadienį. Prekes pristato siuntų tarnybos kurjeriai.

Prekių pristatymas trunka 1-3 darbo dienas, priklausomai nuo to, kurioje Lietuvos vietoje Jūs esate ir nuo siuntinių vežėjų apkrovos (pvz. prieš didžiąsias šventes). Jeigu siuntinio negaunate, rašykite ar skambinkite mums.

Mes supakuojame siuntinius kaip įmanoma geriau, bet negalime atsakyti ir neatsakome už tai kas jiems atsitinka pervežant, taip pat už siuntinių dingimą. Todėl atsiimdami siuntinį gerai jį apžiūrėkite ar jis nebuvo atplėštas, ar pakuotė nesugadinta.

Atsiskaitymas

Atsiskaityti už prekes galite bankiniu pavedimu.  Šis apmokėjimo būdas suderintas su PAYSERA atsiskaitymų partneriu. Ši sistema labai panaši į įprastą atsiskaitymą „Bankiniu pavedimu“, tačiau daugelį veiksmų ji atliks už jus. Jums nereikės spausdinti išankstinės sąskaitos, taip pat apmokėjimas matomas iš karto, kas labai paspartina jūsų prekių pristatymą.

Atsiskaitymas grynais pinigais prekių pristatymo metu kol kas negalimas.

Siuntimo kaina

Perkantiems daugiau kaip už 49 eurus prekių pristatymas yra NEMOKAMAS. Į Kuršių Neriją prekės nesiunčiamos. Kviečiame apsilankyti Klaipėdos PC “Akropolis”, Taikos pr. 61, esančioje Eurovaistinėje arba salone Kristiana.