Socialiniai tinklai

Pilkas veidas? Na jau ne! Gyvybės ląstelėms įkvėps OXYGEN-PEEL

Autorius: baltas | Komentarai: 0 | 2018 4 sausio

Leiskite jums papasakoti istoriją. Istoriją apie pačias mažiausias, tačiau tuo pačiu ir pačias reikšmingiausias odos daleles. Lengvai ir paprastai – apie tai, kaip ląstelės bei oda išlieka gyvybingos ir kaip su tuo susijęs deguonis.

Deguonis yra ypatingai svarbus odai. Jo dėka ląstelės gamina savo metabolizmui reikalingą energiją, o vos 3 minutes negavusi deguonies, ląstelė miršta. Šiuolaikinis miestietiškas gyvenimo ritmas – užterštumas, stresas, rūkymas bei kiti panašūs faktoriai – neigiamai veikia ląstelių kvėpavimo procesą ir taip slopina ląstelių gebėjimą regeneruotis.

Bėgant laikui, aktualūs pasidaro ne tik išoriniai veiksniai, bet ir pats ląstelių senėjimo procesas – jos aptingsta ir kur kas sunkiau perneša deguonį. Štai kodėl pasireiškia akimi matomi odos senėjimo požymiai – formuojasi raukšlelės, suprastėjusi mikrocirkuliacija lemia pilkšvą odos atspalvį, didėja bei ryškėja poros, odos atspalvis tampa netolygus.

Vien todėl, kad jaučia deguonies stygių ir sunkiau regeneruojasi, oda pasidengia negyvų odos ląstelių sluoksniu ir netenka sveikos, gražios bei jaunatviškos išvaizdos. O juk iš tikrųjų jūsų oda tokia ir yra – tereikia pasistengti ir duoti impulsą jos kvėpavimo procesui!

Kas, jei galėtumėme atnaujinti odą vos per 5 sekundes?

Vedini šios minties, Laboratoires Filorga meistrai sukūrė deguonimi odą prisotinantį losjoną OXYGEN-PEEL, kuris tuo pačiu atnaujina odos paviršių bei pašalina negyvų odos ląstelių sluoksnį. Tobula odos tekstūra. Kasdien. Ir vos per 5 sekundes.

Kaip tai vyksta? Pašalinus makiažą ir nešvarumus, kiekvieną vakarą suvilgykite vatos diskelį OXYGEN-PEEL mikropilingu ir valykite veidą, vengdami akių srities. Gaivus losjonas tinka visiems odos tipams ir jo nereikia nuskalauti. Sudėtyje esantis švelnus 6% koncentracijos 6 skirtingų rūgščių kompleksas atnaujina odos paviršių ir skatina odos regeneraciją, o hialurono rūgštis bei NCTF® kompleksas giliai drėkina odą ir suteikiai jai gyvybingumo.

Atnaujintas odos paviršius, sudrėkinta oda… OXYGEN-PEEL čia nesustoja. Kad suspartėtų ląstelių kvėpavimo procesas, šis losjonas panaudoja išmanią deguonies sistemą ir paskirsto trūkstamą deguonies kiekį tarp ląstelių. Deguonies sensorių dėka odos ląstelių metabolizmas įgauna naują pagreitį – oda tampa skaisti, gaivi bei švytinti.

OXYGEN-PEEL – tai gaivaus oro gurkšnis ląstelėms ir kasdien gaivi bei švari oda. Atraskite mikropilingo galią!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *