Socialiniai tinklai

Nauja antigravitacijos formulė

Autorius: baltas | 2018 22 kovo

KAI IŠVAIZDA ATSPINDI ASMENYBĘ

Stangri ir tvirta veido oda, aiškūs bei išraiškingi bruožai – kiekvienos moters troškimas. Gyvenime esame užtikrintos, veiklios ir žinančios ko norime, tad siekiame, kad ir veidas atspindėtų mūsų asmenybę bei neleistų sudvejoti aiškiai užsibrėžtais tikslais.

Kad ir kaip bebūtų, einant maždaug 40-tuosius gyvenimo metus ima lėtėti pagrindinių odos elastingumą ir tvirtumą palaikančių medžiagų – kolageno bei hialurono rūgšties – gamyba odoje. Ląstelių lygmenyje vykstantys pokyčiai dažniausiai netrunka pasireikšti išorėje, tad žvelgiant į veidrodį galima pastebėti mažiau iškilius skruostikaulius, nebe tokius išraiškingus veido bruožus ir tarsi žemės gravitacijai pasiduodantį veido kontūrą. O Laboratoires FILORGA duomenimis, net 70% moterų teigia esančios nepatenkintos jų įprastinio stangrinamojo anti-ageing kremo veiksmingumu.

Nieko nuostabaus, jei su šiomis tyrimo dalyvėmis tapatinatės ir jūs – pasirodo odos stangrumas nėra vientisa konstanta, kurios reikšmę būtų galima apibrėžti vieno kintamojo pagalba. Būtent todėl Laboratoires FILORGA specialistai pastaruosius tris metus dėjo pastangas, kad sukurtų LIFT-STRUCTURE® priemonių liniją, kuri gerina visus odos stangrumą apibūdinančius parametrus – patempia, stangrina ir atkuria odos tankį.

FILORGA INOVACIJA ODOS STANGRINIMUI IR ULTRALIFTINGO EFEKTUI

Visų linijos priemonių pagrindą sudaro inovatyvi estetinės medicinos pagrindu sukurta formulė PLASMATIC LIFTING FACTORS® – Ląstelių stimuliavimo faktoriai + Kolagenas + Hialurono rūgštis. Ši formulė atkartoja visų odos patempimui naudojamų injekcinių technikų veikimą ir sinergiškai pažadina už odos stangrumą atsakingus procesus. Per rekordiškai trumpą laiką atkuriami išraiškingi veido bruožai, odos putlumas, elastingumas bei aiškus veido kontūras.

/ LĄSTELIŲ AUGIMO FAKTORIAIS PRATURTINTA PLAZMA – AUDINIŲ REGENERACIJA. Ši augalinės kilmės plazma yra išgaunama iš dažinės ciberžolės šakniagumbių ir pasižymi itin aukšta augimo faktorių koncentracija. Augimo faktoriai stimuliuoja ląstelių gebėjimą atsinaujinti ir skatina odos audinių atsikūrimo procesus, todėl odai iš pat gelmių suteikiamas geresnis tonusas ir taip patempiami veido bruožai.

/ NATŪRALIOS KILMĖS KOLAGENAS – INTENSYVUS UŽPILDANTIS POVEIKIS. Jūrinės kilmės kolagenas pasižymi tokia pačia struktūra, kaip ir kolagenas, natūraliai esantis žmogaus odoje. Tai reiškia, kad jūrinis kolagenas gali kompensuoti su metais prarandamo natūralaus kolageno trūkumą odoje. Kolagenas būtinas, norint kad oda būtų stangri ir veidas neprarastų išraiškingų bruožų.

/ HIALURONO RŪGŠTIS – NEPRALENKIAMAS VEIDO SKULPTORIUS. LIFT-STRUCTURE® priemonėse FILORGA panaudojo tinklelio formos labai žemo molekulinio svorio hialurono rūgštį (<40 Da), kuri greitai įsiskverbia į odą ir sulaiko drėgmę. Dėl savo išskirtinių higroskopinių savybių putlina odą bei efektyviai koreguoja išryškėjusias raukšleles.  

LIFT-STRUCTURE® – VISAPUSIŠKA ODOS PATEMPIMO PROGRAMA

LIFT-STRUCTURE® priemonių liniją sudaro 3 produktai – serumas su metalinių aplikatoriumi, dieninis bei naktinis kremas. Be Plasmatic Lifting Factors®, kiekvienas iš šių produktų papildytas naujos kartos veikliosiomis medžiagomis, kurios pasižymi itin konkrečiu poveikiu. Tai reiškia, kad produktai ne atkartoja vienas kito poveikį, o papildo vienas kitą ir veikdami sinergiškai gerina visus stangrią odą apibūdinančius aspektus. Tinkamas poveikis – tinkamu metu.

  1.  PATEMPIMAS: LIFT-DESIGNER® INTENSYVIAI PATEMPIANTIS SERUMAS. Tikras veido skulptorius. Augalinės kilmės veikliosios medžiagos ir vėsinantis metalinis aplikatorius stimuliuoja odą, o ypatinga serumo tekstūra suteikia stebinantį patempimo efektą.
  2.  AUDINIŲ TONIZAVIMAS: LIFT-STRUCTURE® INTENSYVIAI STANGRINANTIS DIENINIS KREMAS. Be Plasmatic Lifting Factors®, kremo formulė papildyta odą stimuliuojančiais augaliniais ingredientais, kurie intensyvina kolageno ir elastino gamybą. Oda tampa stangresnė. Be viso to, balzaminė kremo tekstūra maloniai apgaubia odą ir suteikia dienos metu reikalingą komfortą.
  3. IŠRAIŠKINGUMO ATKŪRIMAS: SLEEP & LIFT ODĄ TANKINANTIS, APIMTIES SUTEIKIANTIS NAKTINIS KREMAS. Plasmatic Lifting Factors® ir odą regeneruojančių aminorūgščių duetas jums miegant regeneruoja odą, didina jos biomechaninį stangrumą bei tankį. Atkuriamas veido bruožų išraiškingumas.