Socialiniai tinklai

Audinių užpildai

ART-FILLER

NAUJOS KARTOS UŽPILDAI SU TRI-HYAL TECHNOLOGIJA

Hialurono rūgšties audinių užpildai – tai pranašiausia technologija, norint akimirksniu sumažinti raukšles bei atkurti odos apimtis. ”Aš tokia pati, bet gražesnė” – tokia French-touch filosofija vadovaujasi Laboratoires FILORGA, pristatanti naujos kartos hialurono rūgšties injekcijas ART-FILLER®.

Hialurono rūgšties injekcijos padeda atrasti balansą tarp to, kaip jaučiamės viduje ir kaip atrodome išorėje – sumažinamos neigiamas emocijas atspindinčios raukšlės ir paryškinami tie veido bruožai, kurie geriausiai atspindi jūsų asmenybę.

PAGAMINTA FILORGA

ĮRODYTAS SAUGUMAS IR EFEKTYVUMAS

ART-FILLER užpildų linija gaminama FILORGA laboratorijoje Briuselyje, laikantis FDA rekomendacijų. Tai viena iš vos 7 pasaulyje esančių tokio tipo laboratorijų. FILORGA hialurono rūgštis yra išgaunama naudojant specialias biotechnologijas. Be to, ji praeina kelis gryninimo etapus, o kiekvienas švirkštas – manualinę ir vizualinę kontrolę. Tokiu būdų užtikrinamas maksimalus produkto švarumas bei puikus organizmo toleravimas.

ART-FILLER® užpildai buvo sukurti naudojant naujausią TRI HYAL® technologiją, kuri suteikia geliui plastiškumo, leidžia itin lengvai modeliuoti produktą audiniuose, pasižymi skulptū­riškumu ir dideliu tūrį formuojančiu potencialu. FILORGA visuomet siekia tobulumo, todėl produktų veiksmingumą ir toleravimą patvirtino 18 mėn. trukusiais klinikiniais tyrimais. Kompanija garantuoja, kad užpildai ART-FILLER:

  • Pasižymi ilgalaikiu poveikiu – rezultatai vis dar pastebimi po 18 mėn.
  • Turi biostimuliuojantį poveikį: skatina naujo kolageno gami­nimąsi, dėl ko gerėja odos stangrumas. Stangri ir elastinga oda – odos kokybės rodiklis.
  • Pilnai rezorbuojasi audiniuose. Tai yra saugumo garantija.

Produktų paletę sudaro 4 hialurono rūgšties užpildai

Skirtingoms veido sritims koreguoti

FINE LINES – PAVIRŠINĖMS IR MAŽOMS RAUKŠLELĖMS KOREGUOTI
„Žąsų kojelėms“ apie akis, raukšlelėms lūpų srityje

UNIVERSAL – VIDUTINĖMS IR GILIOMS RAUKŠLĖMS UŽPILDYTI
Nosies-lūpų klostei, lūpų kampučių raukšlėms, ašarų latako raukšlei

LIPS – LŪPOMS MODELIUOTI
Lūpų kontūrui formuoti ir tūriui didinti

VOLUME – VEIDO TŪRIUI ATSTATYTI
Veido kontūrui, skruostams, įdubusioms veido sritims užpildyti