Socialiniai tinklai

MEDI-COSMETIQUE®

PIRMOJI KOSMETIKA, PAGAMINTA ESTETINĖS MEDICINOS PAGRINDU

FILORGA

35 METAI PATIRTIES ANTI-AGEING ESTETINĖS MEDICINOS SRITYJE.

Jau daugiau nei 35-erius metus Filorga aukščiausio veiksmingumo medicininius anti-ageing sprendimus (hialurono rūgšties injekcijas, anti-ageing mezoterapiją, cheminius pilingus) renkasi geriausi estetinės medicinos atstovai bei gydytojai dermatologai visame pasaulyje. Filorga – auksinis odos atjauninimo standartas daugiau nei 60-yje šalių.

MEDI-COSMETIQUE®

KOSMETIKA, PAGAMINTA REMIANTIS PATIRTIMI ESTETINĖS MEDICINOS SRITYJE

MEDI-COSMETIQUE® – pirmoji prancūzų odos priežiūros priemonių linija, gaminama tiesiogiai remiantis geriausiomis estetinės medicinos praktikomis. Tai odos priežiūros produktų liniją, kuri gimė apjungus kosmetologijos ir estetinės medicinos sritis – priemonės pasižymi išskirtiniu efektyvumu ir maloniu, lengvu naudojimu. Šioje dermokosmetikos linijoje naudojami inovatyvūs, aukštosiomis technologijomis paremti ingredientai, o odą apgaubia su niekuo nesumaišomas aromatas bei išskirtinės produktų tekstūros.

Visos MEDI-COSMETIQUE® linijos priemonės savo sudėtyje turi tuos pačius ingredientus, kurie naudojami ir kuriant medicinines FILORGA odos atjauninimo priemones:

– Hialurono rūgštis, identiška naudojamai į odą injekuojamuose produktuose,
– NCTF®, daugiau nei 50 veikliųjų medžiagų kokteilis, naudojamas odą atjauninančiose mezoterapijos procedūrose.

FILORGA HIALURONO RŪGŠTIS

IŠSKIRTINĖMIS DRĖKINAMOSIOMIS IR UŽPILDANČIOMIS SAVYBĖMIS PASIŽYMINTI MOLEKULĖ

Hialurono rūgštis pasižymi itin geromis raukšles užpildančiomis savbėmis ir yra natūraliai aptinkama odoje. Ji užima pagrindinį vaidmenį odos drėkinimo ir odos senėjimo prevencijos srityje. Kaip bebūtų, maždaug nuo 25-erių hialurono rūgšties kiekis odoje ima mažėti (kas 10 metų jis sumažėja apie 6%), todėl ima formuotis raukšlės ir oda ima glebti.

FILORGA kosmetikos produktuose naudojama hialurono rūgštis yra tos pačios molekulinės masės, kaip ir ta, kurią naudojame injekciniuose produktuose. Ji taip pat pasižymi tokiu pačiu grynumu, todėl užtikrina optimalų suderinamumą bei bio-įsiskverbimą į odą. Šios molekulės drėkinamosios ir  gydomosios savybės bei gebėjimas suteikti tūrio yra išskirtinės.

Hialurono rūgštis užpildo odą iš vidaus, suteikdama jai putlumo, tvirtumo ir išraiškingas, jaunatviškas formas.

FILORGA NCTF®

GERIAUSIĄ ĮMANOMĄ ODOS BŪKLĘ ATKURIANTIS KOKTEILIS

Šis veikliųjų medžiagų kokteilis yra sudarytas iš daugiau nei 50-ties kruopščiai atrinktų odai būtinų medžiagų, kurios veikdamos sinergiškai visapusiškai pagerina odos kokybę ir taip kovoja su visais odos senėjimo požymiais.
Tikslas: visapusiškas odos atjauninimas ir jos kokybės pagerinimas. Kokteilį sudaro:

■ VITAMINAI
■ AMINO RŪGŠTYS
■ KOENZIMAI
■ NUKLEINO RŪGŠČIŲ BAZĖS
■ MINERALAI
■ ANTIOKSIDANTAI

Tai maistiniai, statybiniai sveikos odos komponentai, kurie suteikia odai gyvybingumo ir sustiprina ją iš vidaus, todėl oda lieka švelni, švytinti ir tvirta.

CHRONOSFEROS

GILUMINIS ĮSISKVERBIMAS Į ODĄ

Pagrindinę visų produktų formulę (NCTF® + hialurono rūgštį) FILORGA inkapsuliuoja į chronosferas. Chronosferos – tai mikroskopiniai vektoriai, palaipsniui išskiriantys veikliąsias medžiagas. Jos yra sudarytos iš 100 sluoksnių, kurių tarpuose yra patalpintos veikliosios medžiagos. Susidurdamos su natūraliais odos fermentais, chronosferos tirpsta tarsi šokolado gabalėlis, padėtas ant liežuvio. Taip jos mažėja, palaipsniui atpalaiduodamos veikliąsias medžiagas ir paskirstydamos jas visuose odos sluoksniuose.

Šios sferos yra patentuotas CNRS [Prancūzijos nacionalinio mokslinių tyrimų centro] atradimas – į jas inkapsuliuojant NCTF® ir hialurono rūgštį, veikliosios medžiagos prasiskverbia į pačią dermą, todėl MEDI-COSMETIQUE® odos priežiūros priemonių dėka efektyviai pagerinama odos būklė.