Socialiniai tinklai

Kur saugu įsigyti Laboratoires FILORGA kosmetiką?

Autorius: baltas | 2020 5 gegužės

Pastaruoju metu mus pasiekė nemažai užklausų dėl to, kur saugu įsigyti Laboratoires FILORGA kosmetiką, taip pat susidūrėme ir su atvejais, kada į mus kreipėsi dėl galimai nekokybiškų ir neoriginalių gaminių. 

Mes esame vienintėlis oficialus Laboratoires FILORGA atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Visgi rinkoje atsiranda ir daugiau šio prekinio ženklo pardavėjų, todėl jaučiame atsakomybę prie Jus, mūsų pirkėjus, atkreipti dėmesį bei rekomenduoti FILORGA kosmetikos priemones įsigyti tik iš mūsų atrinktų patikimų partnerių, nes produktų kokybę ir originalumą galime užtikrinti tik jei FILORGA priemonių įsigijote:

  1.  tinklinėse kosmetikos parduotuvėse bei jų e-parduotuvėse:
  2.  vaistinėse ir jų e-parduotuvėse:

Šie išvardinti partneriai yra mūsų patikimi kosmetikos platintojai, kurie užtikrina:

  • kokybiškas konsultacijas pirkėjams – produktai iš FILORGA asortimento parenkami atsižvelgiant į individualius lūkesčius ir odos poreikius.
  • prekių kokybę užtikrinantį sandėliavimą – visgi kosmetikai yra keliami tam tikri reikalavimai, kurių turi laikytis pardavėjas. Mūsų pasirinkti partneriai sudaro tinkamas sąlygas produkcijos laikymui.
  • prekių galiojimo laiką. Akreipkite dėmesį kad prekė turi limituotą galiojimą. Pastebėjome, kad kai kur vis dar parduodami iš gamybos išimti FILORGA produktai. Pirkėjus raginame būtinai patikrinti produktų galiojimo datas. Mes, kaip atstovas Lietuvoje, užtikriname, kad mūsų partnerių turima produkcija būtų galiojanti ir kokybiška.
  • prekių originalumą – visus produktus gauname tiesiai iš gamintojo, tad mūsų partneriai yra visiškai tikri, jog jų asortimente – tik originali Laboratoires FILORGA produkcija.
  • papildomas naudas – produktų mėginėlius bei firminius aksesuarus.

Laboratoires FILORGA taip pat saugu įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.filorga.lt, kur atrasite išskirtinius pasiūlymus ir užtikrinsime saugų bei greitą prekių pristatymą.