Socialiniai tinklai

Korekciniai koncentratai SKIN PERFUSION BOOSTERS – nauja tendencija odos priežiūroje

Autorius: filorga | Komentarai: 0 | 2018 sausio 3

Pasaulinėms odos priežiūros tendencijoms vis labiau linkstant prie ypatingai koncentruotų, konkrečiai odos problematikai spręsti skirtų priemonių, FILORGA pristato naują smūginės terapijos odai liniją SKIN PERFUSION BOOSTERS. 

SKIN-PERFUSION BOOSTERS yra intensyvaus poveikio odos priežiūros kursas, skirtas per trumpą laiko tarpą reikšmingai pakoreguoti tam tikrą odos problemą. Kiekvieno produkto formulėje naudojami veiksmingiausiais konkrečioje odos problematikoje (raukšlės, stangrinimas, drėkinimas, pigmentacija, riebi oda) pripažinti ingredientai. Kad būtų galima pasiekti geriausią įmanomą rezulatą, produkto pagrindą sudaro aukščiausia įmanoma, bet vis dar saugi naudojimui, konkretaus ingrediento dozė.

■ TIME-BOOSTER – raukšlės – 0,3% retinolis
■ BRIGTH-BOOSTER – pigmentacija – 10% glikolio rūgštis + 2,5% fitinė rūgštis
■ LIFT-BOOSTER – stangrumas – 1% resveratrolis
■ BALANCE-BOOSTER – riebi oda – 2% salicilo rūgštis + 2,4% pieno rūgštis
■ HYDRA-BOOSTER – drėkinimas – 2,5% hialurono rūgštis

INGREDIENTŲ STABILUMĄ IR VEIKSMINGUMĄ IŠSAUGANTYS ŽINGSNIAI

TRIJŲ PAKOPŲ STRATEGIJA

Koncentratai pateikiami beorėse mažos talpos pakuotėse, kurios sunaudojamos per trumpą laiką, o pagrindinės veikliosios medžiagos iki pat aktyvavimo yra izoliuotos nuo kitų medžiagų – todėl net įprastai greitai savo efektyvumą prarandantys ir tarpusavyje nesuderinami ingredientai šiuose koncentratuose išlieka stabilūs ir aktyvūs. Tai leidžia efektyviai koreguoti odos būklę.

 

Kadangi koncentratų sudėtyje naudojama aukščiausia įmanoma keletos veiksmingiausių ingredientų koncentracija, jie yra naudojami tik 3-4 kartus per metus kaip staigus, aukšto efektyvumo ir ilgalaikio rezultatyvumo kursas bei suteikia stipriausią korekcinį poveikį odai.

Korekciniai koncentratai naudojami tik vakare (išskyrus HYDRA BOOSTER) ant švarios ir sausos veido, kaklo bei dekoltė odos prieš tepant įprastą kremą. Savo įprastą serumą taip pat galite naudoti, tačiau tik ryte.

Naudodami TIME/ BRIGTH/ LIFT/ BALANCE BOOSTER ir bent savaitę nustojus naudoti produktą būtinai naudokite apsaugines priemones nuo saulės su SPF 50+, taip pat ribokite laiką, praleidžiamą saulėje.

Pirmąją savaitę produktą naudokite du kartus per savaitę, kad pripratintumėte odą. Jei oda netampa jautri, palaipsniui dažninkite naudojimą iki kasdieninio naudojimo. Prie HYDRA-BOOSTER odos pratinti nereikia – naudokite jį kasdien. Sekantį buteliuką aktyvuokite tik baigę naudoti pirmąjį.

1) Nuspauskite dozatorių, kad išgirstumėte trakštelėjimą.
2) Prieš kiekvieną naudojimą maždaug 10 sekundžių aktyviai plakite buteliuką.
3) Kiekvieną vakarą vieną ar du kartus paspauskite buteliuko dozatorių ir tepkite koncentratą ant švariai nuvalytos veido bei kaklo odos. Leiskite įsigerti apie 10 minučių prieš tepdami sekantį odos priežiūros produktą.

SKIN PERFUSION BOOSTERS – intensyvaus poveikio priemonės su geriausiais ir pripažintais dermatologiniais ingredientais, suteikiančios išskirtinius rezultatus. Platesnę informaciją apie kiekvieną produktą rasti ir jį užsisakyti galite čia.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *