Socialiniai tinklai

Ilgos blakstienos – kaip?

Autorius: Otilija | 2018 liepos 3

Jūsų blakstienos tapo trumpesnės ir retesnės? Antakiai išretėjo ir nebėra tokie ryškūs, kaip seniau? Išeitis yra. Jums prireiks dviejų dalykų:

1. OPTIM-EYES LASHES&BROWS®

2. Disciplinos

Kodėl? Kiekvienos akies voką vienu metu saugo tarp 150-200 blakstienų. Vieną antakį sudaro virš 250 plaukelių. Visi plaukai dienos šviesą pasiekia ne vienodu metu ir yra skirtingose augimo ciklo fazėse. Būtent todėl jiems reikalingos skirtingos veikliosios medžiagos ir nuoseklus palaikymas.

  • Vieni plaukeliai dar tik mezga gyvybę folikuluose ir jiems reikalingas pastiprinimas, kad augtų ilgesni bei tankesni (anageno fazė, 30-45 dienos).
  • Kiti jau yra išsikalę ir ilsisi (katageno fazė, 14-21 diena) – šioje fazėje svarbu padėti jų svogūnėliams tvirčiau laikytis folikuluose, kad plaukeliai kuo ilgiau neiškristų.
  • Treti jau juda iškritimo link (telogeno fazė, ~100 dienų) ir jų vietoje ima formuotis nauji plaukeliai (vėl einama anageno fazės link). Telogeno fazė trunka gana ilgai, jos metu svarbu maitinti patį plauką, atkurti jo struktūrą ir pasirūpinti, kad plaukas kuo geriau išlaikytų pigmentaciją.

OPTIM-EYES LASHES&BROWS® veikia kaip dviguba priemonė.

STEP 1 serumas stimuliuoja plaukelių augimą. Jame – biochaninas A, peptidai ir mikrodumbliai, skatinantys stipresnį plauko ataugimą, ir biotinyl tripeptidas bei pantenolis, dėl kurių plaukų šaknys tvirčiau laikosi folikuluose ir mažiau iškrenta. Plaukeliais anageno bei katageno fazėje pasirūpinta.

Tuo tarpu STEP 2 maitinamoji bazė padengia plaukus apsauginiu sluoksniu ir padeda telogeno fazėje esantiems plaukeliams išlaikyti drėgmę, glotnumą ir ryškumą. Tarsi kondicionierius ar kaukė galvos plaukams 😊

Pamenate pačioje pradžioje kalbėjome apie discipliną? Norint pasiekti rezultatą, priemonę naudokite kiekvieną rytą ir vakarą bent 2 mėnesius. Serumas yra patikrintas oftalmologų ir nedirgina akių, todėl nepraleiskite nei vieno ryto ar vakaro – jūs nesusidursite su dirginimu ar kitais nemaloniais pojūčiais. Prisiminkite, kad blakstienų augimas stimuliuojamas priemone tepant ne patį plauką, o odą ties plaukelių šaknimis, todėl kruopščiai paskirstykite STEP 1 serumą plonyčio aplikatoriaus pagalba. Tiek blakstienoms, tiek antakiams. Tuomet prašukuokite blakstienas ir antakius STEP 2 baze. Ji suteiks apimties, tai puikus primer‘is blakstienų tušui.

Atkurkite natūraliai ilgas ir tankias blakstienas bei vešlius antakius. Augimo proceso eiga bei įspūdžiais kviečiame dalintis Instagram @filorgalietuva ir Facebook @Laboratoires Filorga – Lietuva.