Socialiniai tinklai

FILORGA CRYOLED – profesionali šalčio ir šviesos terapija odai

Autorius: baltas | Komentarai: 0 | 2018 2 sausio

Kas yra daugiafunkcinis odos atjauninimas patentuotu CRYOLED aparatu?

Profesionalus FILORGA CRYOLED aparatas kompleksiškai sprendžia odos problemas, kombinuojant du antgalius: CRYO, kuris elektroninio šalčio pagalba įveda procedūros metu naudojamus serumus į įvairius odos sluoksnius ir akimirksniu patempia veido odos bruožus, bei LED antgalis, šviesos energiją įvedantis į pačią odos šerdį – ląstelių mitochodrijas. Taip stimuliuojamas ląstelių metabolizmas ir vykdoma odos regeneracija net giliausiuose jos sluoksniuose. Procedūros CRYOLED aparatu yra visiškai neskausmingos, nesukelia jokių nemalonių pojūčių ar šalutinio poveikio – tai viena iš tų procedūrų, kuriomis galima suteikti odai momentinį poveikį prieš svarbius renginius, siekiant kad veidas atrodytų pailsėjęs ir švytintis. Taipogi puikiai papildo, prailgina ir sustiprina mezoterapijos ir kitų estetinės medicinos procedūrų poveikį, yra naudojamos odos paruošimui ir reabilitacijai prieš/po invazinių procedūrų. Puiki procedūra vasaros sezonu, kai kitų procedūrų pasirinkimas yra gana ribotas dėl padidėjusio saulės aktyvumo.

 

CRYO rėžimas – momentinio veido odos liftingo procedūra

VEIKIMO METODAS

CRYO antgalis sukuria Peltjė efektu išgautą stabilizuotą elektroninį šaltį tiesiog ant odos, nesukelia jokio nemalonaus pojūčio. Dėl greitos odoje esančių kapiliarų išsiplėtimo ir susitraukimo kaitos sukuriamas „pompavimo“ efektas. Dėl kontroliuojamo kraujagyslių išsiplėtimo ir susiaurėjimo ciklo per odą patenkančios veikliosios medžiagos įsisavinamos kur kas geriau, taip pat pagerėja ir odos kapiliarų veikla.

Išskirtinai FILORGA sukurtas antgalis labai greitai sumažina odos temperatūrą per 18 °C laipsnių. Oda itin greitai patempiama, jai suteikiamas pekėlimo efektas, ji tampa švytinti, o procedūros metu naudojami serumai yra giliai įvedami į odą ir suteikia papildomą efektą. Be to, vienos procedūros metu galima kombinuoti iki 3 pasirinktų serumų – trigubas efektyvumas!

Kokioms problemoms spręsti skirta CRYO procedūra?

Naudojant CRYO aplikatorių:

 • Veido bruožai atpalaiduojami;
 • Pašalinamos nuovargio žymės;
 • Lyginamas odos mikroreljefas;
 • Odai akimirksniu suteikiamas intensyvus švytėjimas;
 • Užtikrinamas stabilus atjauninimo procesas.

Šalčio pagalba į odą įvedami tam tikras odos problemas sprendžiantys serumai:

 • DRĖKINIMAS. Hialurono rūgštimi ir kolagenu praturtintas HYDRA CRYO serumas putlina odą, daro ją tvirtesne, užpildo raukšleles ir pasirūpina ilgalaikiu odos aprūpinimu drėgme.
 • TIKRAS ŠVYTĖJIMAS. Mezoterapijos kokteiliu NCTF praturtintas LIGHT CRYO serumas aprūpina odą visomis sveikai odai reikalingomis medžiagomis – odos kokybė visapusiškai pagerėja, todėl oda įgauna sveiką spindesį.
 • RAUKŠLĖS. Kolageno gamybą skatinantis TIME CRYO serumas akimirksniu lygina net gilias raukšles.
 • Glembančia odą regeneruoja ir jos toną intensyviai atstato LIFT CRYO serumas, patempiantis veido bruožus.

 

LED rėžimas – tai odos regeneracija, veikiant tikslinį odos sluoksnį šviesos bangomis

LED aplikatorius yra sudarytas iš 20-ties naujos kartos LED lempučių, kurios išskiria 4 pagrindines spalvas – žalią, raudoną, mėlyną ir geltoną. Kiekviena spalva pasižymi skirtingu bangos ilgiu ir sugeba skverbtis į skirtingus odos sluoksnius, taip veikdama konkrečią odos problemą – aknę, pigmentaciją, raukšles, odos suglebimą.

Šviesos terapija aktyvina odos ląstelių funkcijas siauro ir intensyvaus šviesos spektro pagalba. Šviesos bangos pasiekia ląstelėse esančias mitochondrijas – pagrindines ląstelės energijos gamintojas. Visos ląstelių funkcijos yra atnaujinamos ir veikia pilnu pajėgumu.

Kokioms problemoms spręsti skirtas LED antgalis?

LED antgalio išskiriamos šviesos prasiskverbia į skirtingus odos sluoksnius ir atitinkamai veikia tikslines odos problemas:

 • MĖLYNA ŠVIESA suteikia antibakterinį poveikį, sprendžia riebios, porėtos odos problemas, koreguoja aknę. Bangos ilgis – 470 nm.
 • ŽALIA ŠVIESA mažina pigmentaciją – pigmentinių dėmių dydis ir intensyvumas mažėja, yra reguliuojama melanogenezė. Bangos ilgis – 528 nm.
 • GELTONA ŠVIESA skatina gijimo procesus, ramina odą ir veikia priešuždegimiškai. Bangos ilgis – 590 nm.
 • RAUDONA ŠVIESA skverbiasi giliausiai ir paskatina odos regeneraciją, kolageno gamybą ir ją stangrina. Bangos ilgis – 625 nm.

Procedūros metu specialistas, atsižvelgdamas į paciento odos būklę, gali naudoti iki 3 šviesų vienu metu ir taip pasiekti kompleksišką rezultatą.

Koks yra šių procedūrų rezultatas?

Iš kitų procedūrų CRYOLED terapija išsiskiria tuo, kad rezultatas matomas iškart po procedūros. Procedūra akivaizdžiai patempia ir pakelia veido odą, išryškina apatinio žandikaulio liniją, suteikia odai intensyvų sveiką švytėjimą ir išlygina smulkiasias raukšleles. Dirbant LED antgaliu, stimuliuojama kolegeno ir elastino sintezė, stimuliuojamos visos ląstelės funkcijos – jos ima veikti pilnu pajėgumu. Oda atjaunėja, tampa skaistesnė ir lygesnė, mažėja raukšlių gylis. Specialistas vienos procedūros metu gali kombinuoti CRYO ir LED rėžimus bei skirtingas jų funkcijas individualizuotam bei geriausiam rezultatui pasiekti.

Norėdami pasimėgauti CRYOLED procedūromis, susisiekite su CRYOLED aparatu dirbančiais specialistais:

Kosmetologė Andrėja Krasnevičienė, Glow Beauty Studio, Aguonų g. 14, Vilnius.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS, Savanoriu pr. 75, Kaunas.
CHIC BEAUTY HOUSE, Sėlių g. 10, Vilnius – kosmetologė Nomeda Morkūnienė.
Grožio ir estetikos centras “Beauty Peak”, Olimpiečių g. 1, Vilnius.
GK KLINIKA, Gedimino pr. 14, Vilnius.
Grožio ir estetikos centras “Visunita”, Konstitucijos pr. 20, Vilnius.
SAKURA GROŽIO CENTRAS, Ganyklų g. 6, Palanga – kosmetologė Renata Poškevičienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *