Socialiniai tinklai

ART-FILLER

NAUJOS KARTOS UŽPILDAI SU TRI-HYAL TECHNOLOGIJA

Hialurono rūgšties audinių užpildai – tai pranašiausia technologija, norint akimirksniu sumažinti raukšles bei atkurti odos apimtis. ”Aš tokia pati, bet gražesnė” – tokia French-touch filosofija vadovaujasi Laboratoires FILORGA, pristatanti naujos kartos hialurono rūgšties injekcijas ART-FILLER®.

Hialurono rūgšties injekcijos padeda atrasti balansą tarp to, kaip jaučiamės viduje ir kaip atrodome išorėje – sumažinamos neigiamas emocijas atspindinčios raukšlės ir paryškinami tie veido bruožai, kurie geriausiai atspindi jūsų asmenybę.

PAGAMINTA FILORGA

ĮRODYTAS SAUGUMAS IR EFEKTYVUMAS

ART-FILLER užpildų linija gaminama FILORGA laboratorijoje Briuselyje, laikantis FDA rekomendacijų. Tai viena iš vos 7 pasaulyje esančių tokio tipo laboratorijų. FILORGA hialurono rūgštis yra išgaunama naudojant specialias biotechnologijas. Be to, ji praeina kelis gryninimo etapus, o kiekvienas švirkštas – manualinę ir vizualinę kontrolę. Tokiu būdų užtikrinamas maksimalus produkto švarumas bei puikus organizmo toleravimas.

ART-FILLER® užpildai buvo sukurti naudojant naujausią TRI HYAL® technologiją, kuri suteikia geliui plastiškumo, leidžia itin lengvai modeliuoti produktą audiniuose, pasižymi skulptū­riškumu ir dideliu tūrį formuojančiu potencialu. FILORGA visuomet siekia tobulumo, todėl produktų veiksmingumą ir toleravimą patvirtino 18 mėn. trukusiais klinikiniais tyrimais. Kompanija garantuoja, kad užpildai ART-FILLER:

  • Pasižymi ilgalaikiu poveikiu – rezultatai vis dar pastebimi po 18 mėn.
  • Turi biostimuliuojantį poveikį: skatina naujo kolageno gami­nimąsi, dėl ko gerėja odos stangrumas. Stangri ir elastinga oda – odos kokybės rodiklis.
  • Pilnai rezorbuojasi audiniuose. Tai yra saugumo garantija.

Produktų paletę sudaro 4 hialurono rūgšties užpildai

Skirtingoms veido sritims koreguoti

FINE LINES – PAVIRŠINĖMS IR MAŽOMS RAUKŠLELĖMS KOREGUOTI
„Žąsų kojelėms“ apie akis, raukšlelėms lūpų srityje

UNIVERSAL – VIDUTINĖMS IR GILIOMS RAUKŠLĖMS UŽPILDYTI
Nosies-lūpų klostei, lūpų kampučių raukšlėms, ašarų latako raukšlei

LIPS – LŪPOMS MODELIUOTI
Lūpų kontūrui formuoti ir tūriui didinti

VOLUME – VEIDO TŪRIUI ATSTATYTI
Veido kontūrui, skruostams, įdubusioms veido sritims užpildyti

ANTI-AGEING MEZOTERAPIJA

ODOS ATJAUNINIMAS IR KOKYBĖS GERINIMAS

Bėgant metams, mūsų oda keičiasi, ji sensta. Odos priežiūrai ir senėjimo požymių korekcijai dažnai pasirenkami kosmetikos produktai. Nepaisant to, gilesni odos sluoksniai ir toliau netenka svarbiausių elementų – hialurono rūgšties ir kolageno. Kas 10 metų odoje esančios hialurono rūgšties kiekis sumažėja vidutiniškai 6%. Plonėdama oda praranda elastingumą ir gebėjimą išsaugoti drėgmę. Elastino ir kolageno skaidulų, svarbių odos struktūrą atstatančių baltymų, nykimas ir elastinių savybių praradimas neigiamai veikia odos elastingumą: formuojasi raukšlės. Dėl visų šių priežasčių veidas atrodo nebe toks jaunatviškas.
Norint atgauti ir išsaugoti jaunos odos kokybę, FILORGA siūlo sprendimą – mezoterapiją. Tai visapusiškai veikianti procedūra: giliai drėkina odą, atstato jos stangrumą, elastingumą ir švytėjimą. Šio metodo esmė – daugkartinės injekcijos atliekamos odos paviršiuje labai plona adata.

NCTF®

FILORGA VEIKLIŲJŲ MEDŽIAGŲ KOKTEILIS

Tai atjauninantis maitinamasis kompleksas, į kurio sudėtį įeina hialurono rūgštis ir daugiau nei 50 veikliųjų medžiagų, padedančių apsaugoti odą nuo ją sendinančių procesų, juos sustabdyti ir atstatyti odos struktūrą. Jis stimuliuoja odą iš vidaus, skatindamas ją natūraliai atsinaujinti. NCTF® atgaivina ir giliai drėkina odą, kuriai trūksta skaistumo, tonuso, elastingumo ir stangrumo.
Norint pasiekti optimalų ir kokybišką rezultatą, reikia mažiausiai 3-5 procedūrų, tarp kurių yra 15-30 dienų tarpas. Rezultatams išlaikyti, rekomenduojamos palaikomosios procedūros kartą ar du per metus.

HIALURONO RŪGŠTIS – PAGRINDINĖ VEIKLIOJI MEDŽIAGA…

Hialurono rūgštis, esanti NCTF® atjauninamuosiuose mišiniuose, kompensuoja natūralų endogeninės hialurono rūgšties praradimą ir atjaunina odą. Medžiagos higroskopinės savybės leidžia jai sulaikyti 30 kartų daugiau vandens negu ji pati sveria. Hialurono rūgštis, skatindama odos ląstelių dauginimąsi ir reguliuodama odos mikrocirkuliaciją, puikiai regeneruoja odą.

… VEIKIANTI KARTU SU UNIKALIU ATJAUNINANČIU KOKTEILIU NCTF®

■ Vitaminai (A, B, C, E) – stimuliuoja ląstelių gyvybines funkcijas
■ Aminorūgštys – skatina baltymų gamybą (elastino, kolageno ir t.t.)
■ Kofermentai – katalizuoja audinių biochemines reakcijas
■ Nukleorūgščių bazės – aktyvuoja informacijos perdavimą tarp ląstelių
■ Mineralai – šalina odos trūkumus bei apsaugo nuo jų atsiradimo
■ Antioksidantai – mažina laisvųjų radikalų susidarymą

KLINIKINIAIS TYRIMAIS ĮRODYTAS NCTF® EFEKTYVUMAS

Klinikinio tyrimo, kurį atliko 17 prancūzų mokslininkų su 40 pacientų (amžius nuo 29 iki 80 metų), kuriems buvo atliktos 5-ios NCTF135HA® injekcijos, rezultatai.

BIOREVITALIZACIJA

GILUMINIS ODOS DRĖKINIMAS

Biorevitalizacija – gilus odos drėkinimas biologiniu būdu, kai į dermą (vidurinį odos sluoksnį) suleidžiamos hialurono rūgšties mikroinjekcijos. Tai plačiai estetinėje medicinoje taikomas būdas kovai su įvairiomis odos problemomis, tame tarpe ir odos senėjimu. M-HA18® ir M-HA10® injekcijas galima atlikti veido, kaklo, dekoltė ir išorinėse plaštakų srityse. Procedūrą atliekantis specialistas rekomenduos produktą, geriausiai atitinkantį jūsų odos būklę ir laukiamus rezultatus.

M-HA10®

INTENSYVUS DRĖKINIMAS – ODOS KOKYBĖS IR ŠVYTĖJIMO
GERINIMAS

Hialurono rūgštis kompensuoja endogeninės hialurono rūgšties netekimą, o taip užtikrinamas optimalus odos ir epidermio drėkinimas, naujų kraujagyslių formavimasis. Oda su tankiu kraujagyslių tinklu yra gerai aprūpinama deguonimi, todėl yra sveikesnė ir labiau švytinti.

POVEIKIS:

■ Pavargusios odos intensyvus drėkinimas;
■ Odos kokybės gerinimas;
■ Švytėjimo didinimas;
■ Smulkių raukšlelių apie akis ir veido srityje mažinimas;
■ Elastingumo ir tonuso didinimas.

M-HA18®

RAUKŠLIŲ UŽPILDYMAS – ODOS TANKIO DIDINIMAS –
GILUMINIS DRĖKINIMAS

Prailginto poveikio biorevitalizantas pasižymi dideliu drėkinimo potencialu, intensyviai drėkina dehidratavusią odą.

POVEIKIS:

■ Smulkių raukšlių ir mimikos raukšlelių (akių kontūro, aplink lūpas esančių raukšlelių) užpildymas;
■ Odos audinių struktūros tankumo didinimas ir architektonikos gerinimas;
■ Smulkių raukšlių atsiradimo prevencija;
■ Intensyviam dehidratuotos odos drėkinimas;
■ Odos tonuso ir elastingumo gerinimas;
■ Odos skaistumo gerinimas.

Kas yra paviršinis odos pilingas?

Cheminis pilingas – tai cheminis tirpalas, kuris pašalina paviršinį negyvų ląstelių sluoksnį nuo epidermio veido, kaklo, dekoltė srityse.  Šiuo kontroliuojamu būdu siekiama pagerinti odos tekstūrą. Tai yra paplitęs ir saugus dermatologinis gydymas, kurio nauda yra gerai žinoma nuo Antikos laikų: po maudynių asilės piene, Kleopatros oda tapo lygesnė dėl piene esančios pieno rūgšties.

Odos pilingas pašalina viršutinį epidermio sluoksnį. Taip pat stimuliuoja odos ląstelių medžiagų apykaitą, dėl ko oda atsinaujina tiek paviršiuje, tiek ir iš vidaus.

Tradiciniai šveitikliai itin staigiai mažina arba didina odos pH. FILORGA cheminis pilingas yra 3 etapų cheminis paviršinis dermatologinis odos pilingas,  kurio pH nuosekliai kinta. Dėl to priemonės veikia švelniai, o rezultatas greitas ir akivaizdžiai pastebimas, nereikalaujantis poprocedūrinio laikotarpio.

ŠVELNIAI PASIEKIAMAS EFEKTYVUMAS

Rūpestingai parinktas veikliųjų medžiagų duetas, į kurį įeina rūgštis bei glukonolaktonas, sukuria sinergijos efektą, tokiu būdu užtikrina greitą ir ilgalaikį poveikį senėjimo požymiams (blyškumui, nelygumams) bei palaipsniui didėjantį efektyvumą (raukšlių, pigmentinių dėmių korekcija).

GLIUKONOLAKTONAS PASIŽYMI PLAČIU POVEIKIO SPEKTRU IR YPATINGA TOLERANCIJA:

■ Draugiškas odai  – gali būti naudojamas jautriai odai;
■ Pagerina odos raginio sluoksnio apsauginę funkciją: apsaugo nuo vandens praradimo, sumažina eritemos atsiradimo tikimybę;
■ Nesukelia jautrumo saulės spinduliams;
■ Kovoja su visais senėjimo ženklais ir  turi keratolitinį poveikį;
■ Turi antioksidacinių savybių, prilygstančių vitaminui C ir alfa tokoferoliui;
■ Suteikia odai matinį atspalvį ir sureguliuoja odos riebalų išsiskyrimą. Padeda gydyti seborėją;
■ Padeda išvalyti ir sutraukti poras, nuvalo  odą, išlygina odos tekstūrą;
■ Efektyviai veikia retencinius ir uždegiminius aknės pažeidimus;
■ Turi drėkinamųjų savybių.  Padeda išlaikyti 3 kartus daugiau vandens.

SKIRTINGOS RŪGŠTYS PARENKAMOS ATSIŽVELGIANT Į ODOS POREIKIUS:

■ TIME PEEL – raukšlės + stangrumas. Pagrindas – glikolio rūgštis; suteikia keratolitinį poveikį, stimuliuoja odos atsinaujinimą.
■ BRIGHT PEEL – pigmentinės dėmės, nelygus tonas, melazma. Pagrindas – fitinė ir citrinų rūgštys; slopina melanino gamybą, šviesinamasis poveikis.
■ LIGHT PEEL – švytėjimas + jautri oda. Pagrindas – migdolinė rūgštis; suteikia keratolitinį poveikį ir yra puikiai toleruojama.

Pilingų kursą sudaro nuo 3 iki 5 procedūrų, tarp kurių daroma dviejų savaičių pertrauka. Kursas gali būti kartojamas du kartus per metus. Vieno kurso metu gali būti naudojamos skirtingų pilingų kombinacijos.

Komentuoja Andrėja Krasnevičienė – FILORGA produkto apmokymų vadovė, kosmetologė-mezoterapeutė