Socialiniai tinklai

Dainos Bosas grožio kodas

Autorius: baltas | 2018 18 balandžio

Verslininkė Daina Bosas visada stebina nepriekaištinga išvaizda ir nuostabiai lygia veido oda. Viena iš pirmųjų Lietuvoje išbandžiusi bei pamilusi Laboratoires FILORGA odos priežiūros priemones, p. Daina jau daugiau nei 5 metus yra ištikima FILORGA gerbėja. Šiandien kalbiname p. Dainą ir tikimės išgirsti, kaipgi atrodo jos kasdienė odos priežiūra.

– Filorga naudoju jau kokius penkerius metus, bet man atrodo lyg naudočiau visą gyvenimą. Nuoširdžiai esu patenkinta Filorgos kokybe, taip pat stebina kompanijos inovatyvumas, dažnai kuriami ir pristatomi nauji asortimento produktai. Tai tikri anti-ageing ekspertai, kurie puikiai žino, kokių priemonių šiuolaikinei moteriai trūksta kasdienėje odos priežiūroje. Kiekvienas naujas produktas – tai galimybė dar efektyviau pasirūpinti odos kokybe bei gyvybingumu. Be to, kainos ir kokybės santykis puikus. Šiais laikais kosmetikos pasiūla didelė, bet aš renkuosi Filorga. Ją rekomenduoja ir geriausi kosmetologai. Iš tikrųjų, tiek aš, tiek kiekviena naudojanti Filorga gali patvirtinti, kad mūsų odos kokybė – geriausias Filorga priemonių efektyvumo įrodymas.

– Daina, papasakokite be ko neįsivaizduojate savo ryto?

– Pradedant dieną, mėgstu jausti, kad oda yra kupina drėgmės, gyvybinga bei švelni, todėl nusipraususi veidą imuosi naujausios priemonės iš profesionalios SKIN PERFUSION linijos – drėkinamojo koncentrato Hydra-Booster. Po žiemos sezono šis koncentratas yra tikras išsigelbėjimas, mano oda kur kas putlesnė ir minkštesnė. Po koncentrato naudoju odą regeneruojantį kremą NCTF-Reverse, o akių kremus vis mainau, nes labai mėgstu įvairovę – pasibaigus vienam, imuosi kito.

Kai viskas susigeria, man labai patinka pačioje pabaigoje panaudoti NCTF-Mist dulksną, kuri užbaigia visą ritualą. Ji pasižymi maloniu kvapu, kuris energizuoja tiek odą, tiek dvasią. Labai gera dienos pradžia! Dulksną nešiojuosi su savimi, mėgstu pasipurkšti ir ant makiažo dienos eigoje, kai norisi atsigaivinti bei sudrėkinti odą.

– Prabėgus ilgai dienai, kaip palepinate odą vakare?

– Kaip teigia odos priežiūros specialistai, naktis yra būtent tas metas, kai odos regeneracija ypatingai sustiprėja, ir vakarui rekomenduotina pasirinkti itin stiprias priemones. Pasitikiu specialistų patarimais, tad pagal tai surikiuota ir mano vakarinė programa. Nusivalius makiažą, veidą nuvalau mikropilingu Oxygen-Peel. Matau, kad oda skaistesnė, švaresnė, geresnė jos tekstūra. Pilingui susigėrus jau gerą mėnesį naudojau priešraukšlinį retinolio koncentratą Time-Booster. Intenstyviai domiuosi odos priežiūra ir žinau, jog būtent retinolį mokslininkai linksniuoja kaip efektyviausią komponentą kovai su raukšlėmis, todėl Time-Booster veikimas bei rezultatai yra akivaizdūs.

Kad žvilgsnis spindėtų, akims renkuosi stipriausią ginklą iš Medi-Cosmetique linijos – akių kremą Eyes-Absolute su krioaplikatoriumi. Viską vainikuoja kremas nakčiai – šiuo metu mėgaujuosi naujuoju stangrinamuoju Sleep & Lift.

– Na o pabaigai, išduokite paslaptį – ką galima visada rasti jūsų rankinėje?

– Tai jau minėta NCTF dulksna bei balzamas lūpoms Nutri-Filler Lips.

– Ačiū už pokalbį!