Socialiniai tinklai

Apie mezoterapiją ir biorevitalizaciją

ANTI-AGEING MEZOTERAPIJA

ODOS ATJAUNINIMAS IR KOKYBĖS GERINIMAS

Bėgant metams, mūsų oda keičiasi, ji sensta. Odos priežiūrai ir senėjimo požymių korekcijai dažnai pasirenkami kosmetikos produktai. Nepaisant to, gilesni odos sluoksniai ir toliau netenka svarbiausių elementų – hialurono rūgšties ir kolageno. Kas 10 metų odoje esančios hialurono rūgšties kiekis sumažėja vidutiniškai 6%. Plonėdama oda praranda elastingumą ir gebėjimą išsaugoti drėgmę. Elastino ir kolageno skaidulų, svarbių odos struktūrą atstatančių baltymų, nykimas ir elastinių savybių praradimas neigiamai veikia odos elastingumą: formuojasi raukšlės. Dėl visų šių priežasčių veidas atrodo nebe toks jaunatviškas.
Norint atgauti ir išsaugoti jaunos odos kokybę, FILORGA siūlo sprendimą – mezoterapiją. Tai visapusiškai veikianti procedūra: giliai drėkina odą, atstato jos stangrumą, elastingumą ir švytėjimą. Šio metodo esmė – daugkartinės injekcijos atliekamos odos paviršiuje labai plona adata.

NCTF®

FILORGA VEIKLIŲJŲ MEDŽIAGŲ KOKTEILIS

Tai atjauninantis maitinamasis kompleksas, į kurio sudėtį įeina hialurono rūgštis ir daugiau nei 50 veikliųjų medžiagų, padedančių apsaugoti odą nuo ją sendinančių procesų, juos sustabdyti ir atstatyti odos struktūrą. Jis stimuliuoja odą iš vidaus, skatindamas ją natūraliai atsinaujinti. NCTF® atgaivina ir giliai drėkina odą, kuriai trūksta skaistumo, tonuso, elastingumo ir stangrumo.
Norint pasiekti optimalų ir kokybišką rezultatą, reikia mažiausiai 3-5 procedūrų, tarp kurių yra 15-30 dienų tarpas. Rezultatams išlaikyti, rekomenduojamos palaikomosios procedūros kartą ar du per metus.

HIALURONO RŪGŠTIS – PAGRINDINĖ VEIKLIOJI MEDŽIAGA…

Hialurono rūgštis, esanti NCTF® atjauninamuosiuose mišiniuose, kompensuoja natūralų endogeninės hialurono rūgšties praradimą ir atjaunina odą. Medžiagos higroskopinės savybės leidžia jai sulaikyti 30 kartų daugiau vandens negu ji pati sveria. Hialurono rūgštis, skatindama odos ląstelių dauginimąsi ir reguliuodama odos mikrocirkuliaciją, puikiai regeneruoja odą.

… VEIKIANTI KARTU SU UNIKALIU ATJAUNINANČIU KOKTEILIU NCTF®

■ Vitaminai (A, B, C, E) – stimuliuoja ląstelių gyvybines funkcijas
■ Aminorūgštys – skatina baltymų gamybą (elastino, kolageno ir t.t.)
■ Kofermentai – katalizuoja audinių biochemines reakcijas
■ Nukleorūgščių bazės – aktyvuoja informacijos perdavimą tarp ląstelių
■ Mineralai – šalina odos trūkumus bei apsaugo nuo jų atsiradimo
■ Antioksidantai – mažina laisvųjų radikalų susidarymą

KLINIKINIAIS TYRIMAIS ĮRODYTAS NCTF® EFEKTYVUMAS

Klinikinio tyrimo, kurį atliko 17 prancūzų mokslininkų su 40 pacientų (amžius nuo 29 iki 80 metų), kuriems buvo atliktos 5-ios NCTF135HA® injekcijos, rezultatai.

BIOREVITALIZACIJA

GILUMINIS ODOS DRĖKINIMAS

Biorevitalizacija – gilus odos drėkinimas biologiniu būdu, kai į dermą (vidurinį odos sluoksnį) suleidžiamos hialurono rūgšties mikroinjekcijos. Tai plačiai estetinėje medicinoje taikomas būdas kovai su įvairiomis odos problemomis, tame tarpe ir odos senėjimu. M-HA18® ir M-HA10® injekcijas galima atlikti veido, kaklo, dekoltė ir išorinėse plaštakų srityse. Procedūrą atliekantis specialistas rekomenduos produktą, geriausiai atitinkantį jūsų odos būklę ir laukiamus rezultatus.

M-HA10®

INTENSYVUS DRĖKINIMAS – ODOS KOKYBĖS IR ŠVYTĖJIMO
GERINIMAS

Hialurono rūgštis kompensuoja endogeninės hialurono rūgšties netekimą, o taip užtikrinamas optimalus odos ir epidermio drėkinimas, naujų kraujagyslių formavimasis. Oda su tankiu kraujagyslių tinklu yra gerai aprūpinama deguonimi, todėl yra sveikesnė ir labiau švytinti.

POVEIKIS:

■ Pavargusios odos intensyvus drėkinimas;
■ Odos kokybės gerinimas;
■ Švytėjimo didinimas;
■ Smulkių raukšlelių apie akis ir veido srityje mažinimas;
■ Elastingumo ir tonuso didinimas.

M-HA18®

RAUKŠLIŲ UŽPILDYMAS – ODOS TANKIO DIDINIMAS –
GILUMINIS DRĖKINIMAS

Prailginto poveikio biorevitalizantas pasižymi dideliu drėkinimo potencialu, intensyviai drėkina dehidratavusią odą.

POVEIKIS:

■ Smulkių raukšlių ir mimikos raukšlelių (akių kontūro, aplink lūpas esančių raukšlelių) užpildymas;
■ Odos audinių struktūros tankumo didinimas ir architektonikos gerinimas;
■ Smulkių raukšlių atsiradimo prevencija;
■ Intensyviam dehidratuotos odos drėkinimas;
■ Odos tonuso ir elastingumo gerinimas;
■ Odos skaistumo gerinimas.