Socialiniai tinklai

3 švytinčios odos taisyklės

Autorius: Otilija | 2018 balandžio 15

Jūsų oda papilkėjo ir nebespindi kaip anksčiau? Kviečiame pažvelgti į šios situacijos priežastis bei lengvai įgyvendinamus sprendimus.

Dėl šiuolaikinio dažnos moters gyvenimo būdo (stresas, rūkymas, nuovargis, aplinkos užterštumas, nereguliari bei nesubalansuota mityba ir miego ritmas), odos ląstelėms ima stigti deguonies ir oda ima dusti. Tai pagreitina senėjimo procesą ir netrunka pasireikšti akimi matomi padariniai – oda tampa pilka. Ką daryti ir kaip atrodyti gaiviau? Kviečiame vadovautis trimis auksinėmis skaisčios ir švytinčios odos taisyklėmis.

1/ Švelniai ir kruopščiai pašalinkite nešvarumus.

Ir tai daryti turėtumėte tikrai kruopščiai bei reguliariai. Nuvalykite veido odą tiek ryte, tiek vakare – niekada neikite miegoti nenusivaliusi makiažo. Naktį odos regeneraciniai procesai yra pačiame aukščiausiame taške, tad būtinai nuvalykite odą bei naudokite intensyvias odos priežiūros priemones, kad oda gautų kuo daugiau naudos.

Jei esate įpratusi prausti veidą vandeniu, ant sudrėkintos veido odos išspauskite keletą FOAM CLEANSER debesėlių ir švelniais judesiais prauskite odą. Putos sumažina kieto čiaupo vandens poveikį, o hialurono rūgštis drėkina odą, todėl prausti veidą šiuo prausikliu itin malonu – oda lieka elastinga, minkšta, jos visiškai netempia.

Micelinis vanduo ANTI-AGEING MICELLAR SOLUTION tinka tiek veidui, tiek akims, drėkina ir ramina odą. Šis valiklis pasižymi švelniu fiziologiniu pH, todėl tinka jautriai odai.

2/ Prisotinkite ląsteles deguonimi.

FILORGA siūlo net du sprendimus odos prisotinimui deguonimi. Kiekvieną vakarą pašalinusi nešvarumus, suvilgykite kosmetinę vatelę mikropilingu OXYGEN-PEEL ir valykite veido odą. Bioaktyvūs deguonies vektoriai aprūpina odą deguonimi, o sudėtyje esantis 6% rūgščių kompleksas švelniai pašalina negyvas ląsteles bei gerina odos tekstūrą. Oda paskaistėja, darosi šviesesnė bei tolygesnio atspalvio. Nepriklausomai nuo jūsų odos tipo, mikropilingą galite naudoti kasdien.

Kartą per savaitę ant švarios, dar lengvai drėgnos veido odos užtepkite deguonimi prisotinančią šveičiamąją kaukę SCRUB&MASK. Minutę lengvai pašveiskite odą – perlito sferos švelniai veiks kaip mechaninis šveitiklis. Po to palikite kaukę maždaug dešimčiai minučių ramybės būsenoje – matysite, kaip kaukė ima reaguoti su aplinkos oru ir putoja. Tai bioaktyvūs deguonies sensoriai pagauna aplinkoje esantį deguonį ir siunčia jį ląstelėms, kad jos turėtų pakankamai energijos, o oda – švytėtų. Tuo pačiu metu enzimas proteazė veiks negyvas odos ląsteles ir padės jas pašalinti nuo epidermio. Putojimui liovusis, kruopščiai nuskalaukite kaukę. Oda akivaizdžiai švaresnė, skaistesnė, o poros – pravalytos bei susiaurėję. Užsitepkite savo mėgstamą serumą bei kremą, kuriuos oda priims su dar didesniu noru.

3/ Palepinkite odą kauke.

Lyg iš pieno plaukusi nėra tik sparnuota frazė. Priešraukšlinė kaukė MESO-MASK intensyviai šviesina odą, veidas tampa aristokratiškai skaistus ir spindintis. Kartą per savaitę kreminę kaukę užtepkite storu sluoksniu, palaikykite 10-15 min ir nuplaukite drungnu vandeniu. Sudėtyje esantis polisacharidas ramnozė ramina odą, todėl sumažėja ir veido raudonis. Šią kaukę prisiminkite prieš kiekvieną svarbų renginį, gimtadienį ar kitokią progą – būsite nenuginčijama vakaro pažiba.